Profesjonalne słuchawki Beyerdynamic DT 1350 w sprzedaży

24 wrz 2021

Profesjonalne słuchawki Beyerdynamic DT 1350 w sprzedaży

Beyerdynamic DT 1350

DT 1350, wykonany ręcznie w Heilbronn w Niemczech, jest następną generacją dousznych słuchawek monitorowych wyposażonych w Tesla.

Inżynierowie Beyerdynamic całkowicie przemyśleli konstrukcję przetworników, łącząc ekstremalną wydajność z ekstremalnie niskimi zniekształceniami, dzięki czemu DT 1350 dostarczają ultra-szczegółowy dźwięk nawet przy wysokich poziomach głośności. Poziom ciśnienia akustycznego jest wyjątkowo wysoki jak na słuchawki w tej klasie, z maksymalną mocą wyjściową 129dB i mocą znamionową 109dB. Szczególną uwagę zwrócono na tłumienie hałasu otoczenia, co w połączeniu z imponującym poziomem ciśnienia akustycznego pozwala na stosowanie DT 1350 w głośnych środowiskach. Na przykład operator konsolety mikserskiej, DJ lub muzycy na scenie. Wyjątkowo dobrze zbalansowane, analityczne (w rozumieniu inżynierów Beyerdynamic) brzmienie słuchawek sprawia, że równie dobrze sprawdzą się w studio jak i na scenie.

Beyerdynamic DT 1350

Technologia Tesla Technologia koncentruje się na osiągnięciu minimalnych strat strumienia magnetycznego. Jest to możliwe dzięki całkowicie nowej geometrii układu magnetycznego, która sprawia, że transfer energii magnetycznej do cewki jest zasadniczo tak wydajny, jak to tylko możliwe.

DT 1350 wyznacza nowy standard jakości, który łączy w sobie wydajność, brak zniekształceń i stylowy wygląd. Konstrukcja słuchawek jest jednocześnie prosta i solidna. Regulowany, owinięty skórą pałąk i wyściełane poduszki uszne zapewniają komfort nawet podczas długich sesji odsłuchowych. Nauszniki obracają się o 90°, dzięki czemu można używać tylko jednego nausznika jednocześnie. Kabel o długości 1,5 m z pozłacanym wtykiem 3,5 mm może wytrzymać obciążenie do 20 kg (200 N), co czyni go niewiarygodnie wytrzymałym w codziennym użytkowaniu. W zestawie znajduje się również adapter Jack 1/4" oraz wytrzymały, funkcjonalny futerał.

Beyerdynamic DT 1350

Cechy charakterystyczne słuchawek Beyerdynamic DT 1350:

  • Idealny do pracy w studio
  • Doskonałe tłumienie hałasu otoczenia
  • Wysokowydajna technologia Tesla
  • Wyściełany skórą regulowany pałąk i miękkie skórzane poduszki uszu
  • Muszle słuchawek obracają się o 90°.
  • Kabel pojedynczy

To portal poświęcony wszystkiemu co związane ze sprzętem audio, dźwiękiem oraz muzyką. Autorem wszystkich artykułów jest Radosław Pasternak - pasjonat muzyki, na co dzień pracownik krakowskiego salonu muzycznego Nautilus.

Aktualności

/ /