Prezentacja ASUS ESSENCE One MUSE na targach Doctorhead

9 cze 2022

Prezentacja ASUS ESSENCE One MUSE na targach Doctorhead

Drodzy przyjaciele!

Firma ASUS zaprasza na premierę odnowionej serii produktów Hi-Fi Essence.

Impreza odbędzie się 6 listopada w sklepie Doctorhead Personal Audio, mieszczącym się w Moskwie, Zeleny Prospect d.1a, centrum handlowe Zolotoy Vek, pierwsze piętro, pawilon 41.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wysłać zgłoszenie na adres gladkih@doctorhead.ru, podając swoje imię i nazwisko.

Podczas prezentacji będzie można zapoznać się z nowymi produktami z serii Hi-Fi ASUS Essence ONE i ich funkcjami. Po części oficjalnej odbędzie się nieformalny, przyjacielski czat, podczas którego będzie można jako pierwszy usłyszeć w akcji najnowszy produkt - ASUS ESSENCE One MUSE Zespół ASUS i eksperci Doctorhead czekają na Ciebie!

Gościem specjalnym jest Sean Cheng, szef działu rozwiązań multimedialnych i Hi-Fi firmy ASUS. Przyjazna atmosfera, czysty dźwięk i świetny nastrój - gwarantowane!

Program:

15:30 Rejestracja, powitalna kawa 16:00-16:15 Asus - od PC audio do rynku Hi-Fi. Historia, trendy i perspektywy (Sean Cheng, Szef Działu Rozwiązań Multimedialnych i Hi-Fi firmy ASUS) 16:40-18:30 Bufet i nieformalne rozmowy.

To portal poświęcony wszystkiemu co związane ze sprzętem audio, dźwiękiem oraz muzyką. Autorem wszystkich artykułów jest Radosław Pasternak - pasjonat muzyki, na co dzień pracownik krakowskiego salonu muzycznego Nautilus.

Aktualności

/ /