Nowości z monachijskiego High End 2019

17 maj 2022

Nowości z monachijskiego High End 2019

Przez cały tydzień informowaliśmy Was o najważniejszych wydarzeniach z targów MUNICH HIGH END 2019 prosto z Monachium. W tym roku producenci uraczyli nas kilkoma bardzo ciekawymi i mocnymi nowościami, dlatego z zapartym tchem czekamy na wprowadzenie ich do sprzedaży. Szczególnie nie możemy się doczekać porównania nowych odtwarzaczy firm Cayin i Astell&Kern, a także szeregu flagowych słuchawek firm Meze Audio, MrSpeakers, HEDD, Abyss i Ultrasone!

Oczywiście wszystkie nowe produkty będą dostępne do odsłuchu i będzie można je przetestować osobiście w siedzibie Dr. Head. W międzyczasie podsumujmy i przypomnijmy sobie wszystko, co widzieliśmy i czego słuchaliśmy:

Podsumowanie dwóch pierwszych dni targów High End Monachium 2019

Wyniki trzeciego dnia targów High End Monachium 2019

Przy okazji mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej zapowiadanemu w marcu modelowi HiFiMAN Ananda BT i dodaliśmy kilka świeżych zdjęć do naszego artykułu na jego temat.

Wszystkie nasze zdjęcia z Munich High End Show 2019 znajdują się w albumie w naszej grupie VKontakte.

To portal poświęcony wszystkiemu co związane ze sprzętem audio, dźwiękiem oraz muzyką. Autorem wszystkich artykułów jest Radosław Pasternak - pasjonat muzyki, na co dzień pracownik krakowskiego salonu muzycznego Nautilus.

Aktualności

/ /