CES 2020: wyniki drugiego dnia - technologie bezprzewodowe i nowe rodzaje towarów

11 lis 2021

CES 2020: wyniki drugiego dnia - technologie bezprzewodowe i nowe rodzaje towarów

Amazfit ZenBuds to bezprzewodowe wkładki douszne do spania. Inteligentne słuchawki z redukcją szumów obiecują idealny sen. Redukując rozpraszające dźwięki i odtwarzając relaksujące dźwięki, słuchawki te pozwalają odciąć się od świata zewnętrznego i łatwo zasnąć. Tymczasem funkcja inteligentnego monitorowania snu analizuje jakość Twojego snu każdej nocy, pomagając Ci wypracować zdrowe nawyki związane ze snem. Jako sterowniki wykorzystuje szerokopasmową armaturę Knowlesa. W dedykowanej aplikacji dostępnych jest wiele scenariuszy dźwiękowych, od ćwierkających ptaków po szumiące strumienie. Po zaśnięciu słuchawki automatycznie wstrzymują odtwarzanie, dzięki czemu można spokojnie przespać noc. Amazfit ZenBud waży zaledwie 1,78 g (jedna wkładka douszna ze średnim pałąkiem), co sprawia, że jest 3x lżejszy od AirPod Pro. Ładowanie trwa 8 godzin, a kolejne 56 godzin można uzyskać dzięki etui ładującemu.

CES 2020: HyperX prezentuje zestaw słuchawkowy Cloud Flight S do gier z bezprzewodowym ładowaniem

Nowy zestaw słuchawkowy jest uaktualnieniem popularnego zestawu Cloud Flight, który wytrzymuje do 30 godzin na jednym ładowaniu.

CES 2020: Car audio w Las Vegas - Sennheiser, Sony i Harman

W tym roku wiele się dzieje w temacie car audio. Sennheiser, Sony i Harman ogłosiły nowe technologie, które mają zrewolucjonizować sposób, w jaki myślimy o samochodowym sprzęcie audio i samochodach elektrycznych.

CES 2020: dźwięk Bluetooth będzie jeszcze lepszy... w przyszłym roku

Na tegorocznych targach CES, Bluetooth SIG, grupa branżowa odpowiedzialna za rozwój standardu, ogłosiła, że przygotowuje nowe funkcje, które powinny poprawić bezprzewodową transmisję dźwięku. Jeszcze w tym roku zostanie sfinalizowany nowy standard Bluetooth LE Audio, ogólny termin określający zestaw nowych funkcji dla urządzeń Bluetooth.

CES 2020: AKG prezentuje nowe profesjonalne studyjne słuchawki Bluetooth i mikrofon Lyra

Harman Professional Solutions zaprezentował nowe profesjonalne studyjne słuchawki Bluetooth AKG K361-BT i K371-BT na targach CES 2020 w Las Vegas, jak również wielomodowy mikrofon AKG Lyra.

CES 2020: Szwedzi z Dirac obiecują aplikację, która poprawi jakość mobilnego audio

Zapowiedziana na CES 2020, aplikacja Dirac wykorzystuje konfigurowalne algorytmy do poprawy szczegółów, subtelnych niuansów, tonów i dźwięków, które według szwedzkiej firmy nie zawsze są słyszalne podczas odtwarzania. Słuchacz będzie mógł włączać i wyłączać Diraca, aby samemu usłyszeć różnicę.

CES 2020: głośniki Harman: przenośny JBL Boombox 2 i system multiroom Harman/Kardon Citation

Przenośne i multiroomowe nowości od JBL i Harman/Kardon.

CES 2020: Nagrody dla najlepszych słuchawek i odtwarzaczy

Które z produktów już wypuszczonych na rynek w kategoriach słuchawek i odtwarzaczy przenośnych zdobyły prestiżowe nagrody CES 2020 za innowacyjność?

To portal poświęcony wszystkiemu co związane ze sprzętem audio, dźwiękiem oraz muzyką. Autorem wszystkich artykułów jest Radosław Pasternak - pasjonat muzyki, na co dzień pracownik krakowskiego salonu muzycznego Nautilus.

Aktualności

/ /