Aktywna akustyka DALI "OBERON 1 C" po raz pierwszy w Rosji!

1 mar 2022

Aktywna akustyka DALI "OBERON 1 C" po raz pierwszy w Rosji!

15 października Dr.Head wraz z firmą DALI zaprezentował publiczności aktywny zestaw głośnikowy DALI OBERON C. Pierwsza publiczna prezentacja w Rosji odbyła się podczas otwarcia salonu DALI i Cambridge Audio w firmie Dr.Head - jedynego w tym kraju pomieszczenia odsłuchowego DALI zbudowanego w oparciu o koncepcję globalnego brzmienia duńskiej marki.

DALI OBERON 1 C to "prawdziwie" bezprzewodowy głośnik o brzmieniu tak dobrym, jak pasywne systemy głośnikowe o tej samej nazwie.

Według Mikhaila Borzenkova, nowy głośnik przestaje być kompromisem na rzecz wygody i braku kabli. "Przed nami aktywny głośnik o fenomenalnej jakości dźwięku dla takich urządzeń" - zauważa Mikhail.

Głośnik wyposażono w parę oddzielnych wzmacniaczy klasy D o mocy 50 W. Wzmacniacze zostały zaprojektowane specjalnie dla OBERON C.

DALI OBERON C jest dostarczany z zewnętrznym SOUND HUB COMPACT, który łączy głośniki w jeden system i przesyła do nich sygnał. Użytkownik będzie mógł nadawać i słuchać dźwięku Hi-Res "over the air". Nowy hub posiada jedno wejście analogowe, dwa wejścia cyfrowe oraz HDMI ARC. Jeśli chodzi o funkcjonalność, SOUND HUB COMPACT jest w stanie połączyć siedem głośników OBERON C (podłogowych, półkowych i ściennych) w celu stworzenia bezprzewodowego systemu kina domowego.

Pod względem formy głośnik bezprzewodowy nawiązuje do serii DALI OBERON i obejmuje trzy modele.

Cechy:

  • markowe głośniki;
  • wsparcie dla Bluetooth w wersji 5.0 oraz kodeków AAC, aptX, aptX HD;
  • bezprzewodowa transmisja dźwięku o wysokiej rozdzielczości 24 bit / 96 kHz;
  • automatyczne włączanie/wyłączanie wszystkich wejść;
  • Wyposażony we wbudowany wzmacniacz cyfrowy 2 x 50 W.
Możesz zamówić produkty DALI w przedsprzedaży i być jednym z pierwszych, którzy je otrzymają!
Dali OBERON On-Wall C Biały

Marka: Dali

Typ montażu: ścienny

Liczba pasów ruchu: dwukierunkowe

Dodaj do ulubionych Dla porównania 104&nbsp390&nbspRUR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd Dali Oberon 1 C Biały

Marka: Dali

Średnica głośnika wysokotonowego, mm: 29

Średnica głośnika niskotonowego, mm: 133

Dodaj do ulubionych Dla porównania 89&nbsp590&nbspRUR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd Dali Oberon 7 C Biały

Marka: Dali

Średnica głośnika wysokotonowego, mm: 29

Średnica głośnika niskotonowego, mm: 177

Dodaj do ulubionych Dla porównania 147&nbsp890&nbspRUR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd

To portal poświęcony wszystkiemu co związane ze sprzętem audio, dźwiękiem oraz muzyką. Autorem wszystkich artykułów jest Radosław Pasternak - pasjonat muzyki, na co dzień pracownik krakowskiego salonu muzycznego Nautilus.

Aktualności

/ /